Łączenie Kontenerów - ANGA

Łączenie Kontenerów

  • Naroża kontenerowe
  • Zamknięcia kontenerowe
  • Zawiasy
  • Uszczelki
  • Łączenie Kontenerów
  • Podnośniki kontenerowe

W ofercie posiadamy elementy takie jak Twistlock, Bridge Fitting, które są przeznaczone do łączenia kontenerów. Dzięki nim można szybko i łatwo złączyć kontenery, zapewniając stabilne i bezpieczne połączenie grupy kontenerów w czasie transportu morskiego, składowania, czy montażu w większe obiekty kontenerowe.

Do łączenia kontenerów w pionie przeznaczone są twist-locki, a do łączenia poziomego bridge fitting.

bridge fitting kontener ISO
twistlock Bridge fitting

W swojej ofercie mamy asortyment zarówno renomowanych producentów europejskich, jak też ich odpowiedniki pochodzące z Dalekiego Wschodu.

 

TWIST LOCK

Przeznaczony jest do pionowego łączenia kontenerów. Jest to niezbędne w sytuacji gdy kontenery są składowane lub przewożone piętrowo. Proponujemy twist locki w dwóch typach.

twist lock
twist lock zasada działania

Standardowy (tzw. Intermediate) - przeznaczony przede wszystkim do łączenia pustych kontenerów lub kontenerów biurowych wyposażonych w odpowiednie otwory w dolnym i górnym narożniku.

Intermediate Twistlock

Z szeroką podstawą (tzw. Large Seat) - przeznaczony do zabezpieczenia kontenerów w czasie transportu, składowania pełnych/ciężkich kontenerów lub kontenerów narażonych na oddziaływanie trudnych warunków (np. silny boczny wiatr). Twist locki tego typu wytrzymują większe obciążenia, a jednocześnie są łatwiejsze w użyciu dzięki szerszej podstawie, na której spoczywają naroża kontenera oraz dłuższej i poręczniejszej rączce do zamykania/otwierania.

Large Seat twist lock

Stacking Cone

Płytka do piętrzenia kontenerów to niskobudżetowe rozwiązanie, które pozwala tymczasowo zabezpieczyć kontenery ustawione piętrowo. Dzięki nim kontenery ustawione na piętrze nie przesuną się w przypadku podmuchów wiatru lub lekkiego uderzenia. Przeznaczone głównie do kontenerów biurowych (pod warunkiem że posiadają one odpowiednie otwory w dolnym i górnym narożniku) lub pustych kontenerów magazynowych, piętrzonych w dwóch, trzech poziomach.

Stacking cones

Bridge Fitting

Służy do poziomego łączenia kontenerów. Jest stosowany najczęściej przy montażu zestawów kontenerów biurowych, socjalnych. Pozwala na łatwy i szybki montaż oraz demontaż kontenerów w większe obiekty. W takich przypadkach warto również rozważyć dodatkowe uszczelnienie łączeń kontenerów za pomocą specjalnej uszczelki.