AKTUALNOŚCI

25 lat na rynku kontenerów

W tym roku obchodzimy 25 lecie działalności naszej firmy. Jesteśmy obecni na rynku nieprzerwanie od wielu lat, w czasie których staramy się z spełniać aktualne wymagania i potrzeby polskiego a także europejskiego Klienta. Nasza aktywność i zakres oferowanych usług i wyrobów ciągle się zmieniała i udoskonalała w miarę zmian zachodzących w branży kontenerowej.

Pierwsze lata działalności to masowa produkcja standardowych kontenerów frachtowych, transportowych i magazynowych. W kolejnych latach, kiedy produkcja tego typu kontenerów przeniosła się na Daleki Wschód, rozpoczęliśmy produkcję kontenerów biurowych, offshore oraz technicznych.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi wynajmu kontenerów biurowych, sanitarnych i magazynowych. Rozpoczęliśmy również sprzedaż osprzętu kontenerowego zapewniając różnorodne źródła dostaw oraz natychmiastowe terminy realizacji.

W trakcie naszej działalności mieliśmy czasy sukcesów, dynamicznego wzrostu i rekordowej sprzedaży. Były też trudne okresy dekoniunktury lub poważnych kłopotów finansowych naszych Klientów z branży budowlanej, co odbiło się także na naszej sytuacji. Jednak za każdym razem byliśmy w stanie przystosować się do panujących warunków i wyciągnąć wnioski, które pozwalają nam tworzyć coraz lepszą ofertę i coraz sprawniejszą organizację.

W naszej aktywności oprócz wyników finansowych ważne jest dla nas również wsparcie dla różnego rodzaju akcji społecznych i kulturalnych oraz uczciwość, przejrzystość i wiarygodność prowadzonej działalności.

Mamy nadzieję, że nasze wieloletnie doświadczenie, kompetencje i efektywność działania pozwolą nam w dalszym ciągu dostarczać kontenery naszym obecnym oraz nowym Klientom.