Kontenery biurowe - ANGA

Kontenery biurowe

  • Kontenery biurowe
  • Kontenery handlowe
  • Kontenery mieszkalne
  • Zaplecze biurowe
  • Kontener socjalny – zaplecze szatniowe
  • Kontenery sanitarne
  • Stróżówki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą kontenerów biurowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dopasowując kontenery do Państwa potrzeb. Przykładowe zastosowania kontenerów biurowych to np.:

kontener biurowy zestaw

Dane Techniczne

Kontener biurowy przekrój
Kontener biurowy płyta warstwowa

A - Wymiary kontenerów

Produkowane przez nas kontenery mogą występować w dowolnym wymiarze. Maksymalny wymiar pojedynczego modułu to dł. x szer. = 8m x 3m. Większe powierzchnie uzyskujemy poprzez łączenie pojedynczych modułów w zestawy kontenerów.

B - Ściany kontenerów

Ściany kontenerów mogą być wykonane z różnych materiałów i posiadać różną izolacyjność. Poniżej przedstawiamy przykładowe rodzaje ścian i ich parametry:

C - Wykładzina i podłoga

Podłoga kontenera izolowana jest wełną mineralną o grubości min. 120 mm. Stosujemy najwyższej jakości wykładzinę PCV klasy 34/43.

D - Drzwi

Standardowo stosujemy stalowe izolowane drzwi marki Hörmann. Na specjalne zamówienie dostępne są również drzwi dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi PCV lub aluminiowe.

E - Okna

W kontenerze możemy zainstalować okna i witryny w dowolnym wymiarze. Możliwa jest stolarka PCV lub aluminiowa w różnej kolorystyce. Kolejną dodatkową opcją są rolety zewnętrzne.

F - Instalacja elektryczna i grzejniki

Standardowo kontener wyposażony jest w pełną instalację elektryczną i oświetleniową. Ogrzewanie zapewniają grzejniki elektryczne renomowanej firmy Atlantic. Na dodatkowe zamówienie możemy również zainstalować klimatyzację i inne wyposażenie.

Rodzaje i izolacyjność ścian

Rodzaj ścianyWykończenie na zewnątrzIzolacjaGrubość izolacjiWykończenie wewnątrzWspółczynnik przenikania ciepła [W/m2K]
(mniejsza wartość oznacza wyższą izolacyjność)
Płyta warstwowablacha ocynkowana mikroprofilowanastyropian75blacha ocynkowana gładka0.496
Płyta warstwowablacha ocynkowana mikroprofilowanastyropian100blacha ocynkowana gładka0.379
Płyta warstwowablacha ocynkowana mikroprofilowanastyropian150blacha ocynkowana gładka0.257
Płyta warstwowablacha ocynkowana mikroprofilowanapoliuretan100blacha ocynkowana mikroprofilowana0.23
Blacha trapezowablacha trapezowawełna mineralna80płyta laminowana0.43
Panel elewacyjny PSpanel elewacyjnywełna mineralna100płyta laminowana0.35

Korzyści dla klienta

ikona

Oszczędność czasu

W przeciwieństwie do tradycyjnego budownictwa proces produkcji i dostawy kontenerów jest bardzo szybki. Średnio już po 4-6 tygodniach od zamówienia możecie się Państwo cieszyć gotowym kontenerem. Po podłączeniu mediów jest on gotowy do użytkowania. Tak więc, tylko kilka tygodni wystarczy by otworzyć mały punkt handlowy jak i nowe biuro firmy o powierzchni kilkuset m2.

ikona

Dowolny wymiar

Nasze kontenery mogą posiadać dowolny wymiar w zależności od Państwa potrzeb. Podstawowy moduł o standardowym wymiarze 6058×2438 może zostać dowolnie zmniejszony lub powiększony maksymalnie do wymiaru 8000×3000. Dla większych powierzchni pojedyncze moduły mogą być łączone w zestawy kilku lub kilkudziesięciu kontenerów.

ikona

Łatwość konfiguracji

Każdy z produkowanych przez nas kontenerów może zostać skonfigurowany pod indywidualne życzenie klienta i wyposażony w dodatkowe elementy zgodnie z Państwa potrzebami.

ikona

Doświadczenie

Od ponad 25 lat dostarczamy kontenery biurowe dla firm niemal z każdej branży. Zaufaj naszym doświadczonym specjalistom i wyślij do nas zapytanie, w którym opiszesz co potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Galeria

Pliki do pobrania

Kontener biurowy KP75 215.96 KB
2017-12-05
Kontener biurowy K1-01 211.83 KB
2017-12-05
Zestaw 2 kontenerów KP75 224.32 KB
2017-12-05
Zestaw 2 kontenerów mieszkalnych 276.99 KB
2018-01-22