Stróżówki

  • Kontenery biurowe
  • Kontenery handlowe
  • Kontenery mieszkalne
  • Zaplecze biurowe
  • Kontenery socjalne i szatniowe
  • Kontenery sanitarne
  • Stróżówki

Kontenery przeznaczone na stróżówki produkowane są w różnych wymiarach i w szerokiej gamie wyposażenia. Dzięki takim cechom jak wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz łatwość transportu, kontenery te doskonale sprawdzają się jako stałe i tymczasowe wartownie, punkty ochrony, portiernie, biura przepustek, kontenerowe kasy biletowe itp.

Stróżówki, podobnie jak pozostałe kontenery biurowe, wyposażone mogą być w okna dowolnej wielkości, okna podawcze, drzwi stalowe lub z przeszkleniem. Na życzenie Klienta możliwe jest również wykonanie, aneksu sanitarnego, dodatkowego zadaszenia nad oknami i drzwiami lub ozdobnej attyki.

kontener stróżówka

Przykładowe projekty kontenerów stróżówek

Poniżej przedstawiamy dwa przykładowe projekty kontenerów stróżówek. Rysunki techniczne można znaleźć na dole stronie w sekcji pliki do pobrania.

Kontener typu KP-ST-01 to typowa stróżówka o wymiarach 2,43 x 2,43 wyposażona w cztery okna na każdej ze ścian kontenera.

kontener stróżówka KP-ST

Kontener typu KP-ST-SA-01 o wymiarach 2,43 x 3,0 wyposażony jest w trzy okna w tym jedno z okienkiem podawczym oraz aneks sanitarny.

stróżówka KP-ST-SA z aneksem sanitarnym

Dane techniczne

ikona wymiary

Wymiary zewnętrzne

Typowy wymiar kontenera stróżówki to 2,43 x 2,43 m. Produkujemy również kontenery w innych wymiarach w zależności od potrzeb Klienta. Kontenery mają wysokość zewnętrzną 2,85 m, tak żeby uzyskać wewnątrz standardowy wymiar 2,5 m.

ikona ściany

Budowa ścian

Do kontenerów przeznaczonych na stróżówki polecamy ściany zewnętrzne wykonane z płyty warstwowej. Istnieje również możliwość zastosowania blachy trapezowej lub panelu elewacyjnego. W takim przypadku wewnętrzna strona ściany zbudowana jest z dostępnej w wielu kolorach i wzorach płyty laminowanej.

ikona izolacja

Izolacja

Stróżówki mają zazwyczaj niewielkie wymiary i powierzchnię więc są obiektami, w których dość łatwo będzie zapewnić komfortową temperaturę. Z tego względu jako izolację polecamy styropian o grubości 75 lub 100 mm. W przypadku dużej ilości przeszkleń można również rozważyć zastosowanie lepszego, ale też droższego poliuretanu. Parametry izolacji wszystkich rodzajów i grubości ścian można znaleźć tutaj.

ikona podłoga

Podłoga / wykładzina

Na podłodze stosujemy przemysłową wykładzinę PCV klasy 34/43, która ułożona jest na płycie OSB, a w pomieszczeniach sanitarnych na wodoodpornej płycie wiórowo-cementowej.

ikona

Możliwe dodatkowe wyposażenie

Lista dodatkowego wyposażenia może obejmować takie elementy jak klimatyzacja, okna kasowe, okna podawcze, biurka, zabudowa meblowa, wyposażenie sanitarne, rolety, kraty, dodatkowe oświetlenie, zadaszenie nad oknami.

ikona

Wyposażenie elektryczne

Każdy kontener standardowo wyposażamy w instalację elektryczną, oświetlenie LED oraz grzejniki elektryczne.

Galeria

Pliki do pobrania

Kontener stróżówka KP-ST 251.38 KB
2021-08-23
Kontener stróżówka z WC 291.28 KB
2021-08-23