KONTENERY UŻYWANE i NOWE

używane kontenery morskie

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór używanych kontenerów różnego typu na sprzedaż, a także dostępne od ręki nowe kontenery morskie i magazynowe.
Stan każdego z oferowanych przez nas kontenerów jest szczegółowo weryfikowany. W razie potrzeby dokonywane są niezbędne naprawy w celu zapewnienia najwyższej jakości sprzedawanych przez nas produktów.
Kontenery, które znajdują się na naszym placu składowym można obejrzeć osobiście, na naszej stronie zamieszczamy także dokładne opisy stanu technicznego oraz zdjęcia.
Na życzenie klienta możemy również zorganizować transport kontenera w dowolne miejsce w kraju oraz jego rozładunek. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć następujące rodzaje kontenerów używanych i nowych:

  • kontenery morskie 10,  20 oraz 40 stopowe
  • używane kontenery budowlane, biurowe, socjalne itp.
  • używane kontenery magazynowo-biurowe

Aktualne oferty oraz ceny kontenerów dostępnych od ręki na naszym placu można znaleźć poniżej. Jeżeli w danym momencie nie mamy dostępnych od ręki kontenerów, które Państwa interesują prosimy o kontakt z naszym działem handlowym, który w miarę dostępności przygotuje dla Państwa spersonalizowaną ofertę kontenerów na zamówienie.

Oferty kontenerów:

Używany kontener biurowy nr 200811 7

Używany kontener stróżówka

Pawilon handlowy 50 m2

Używany kontener morski 40′ HC 498273-3

Używane kontenery morskie 20′ w kolorze ...

Kontener morski 20′ 200332 1 one ...

Nowe kontenery morskie 20′

Nowe kontenery morskie 40′ HC

Nowy kontener morski 20′ HC

Nowy kontener magazynowy 8′

Nowy kontener magazynowy 10′