O firmie

Producent kontenerów z własnym działem projektowym

ANGA Sp. z o. o. to producent kontenerów, który działa na rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży różnego typu kontenerów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Posiadamy własny dział konstrukcyjny, który pozwala nam projektować kontenery zgodnie z wymaganiami Klienta.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych firm, jak i indywidualnych odbiorców. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wszelkich kontenerów odbiegających od powszechnie dostępnych standardów. Możemy wykonać kontenery w nietypowych wymiarach, z indywidualnie dobranym układem wyposażenia i kolorystyką.

Wykonujemy kontenery na podstawie własnych projektów lub na podstawie dokumentacji odbiorcy, a także według norm ISO, DIN oraz PN. Nasze produkty posiadają certyfikaty największych towarzystw klasyfikacyjnych DNV (Det Norske Veritas), Germanischer Lloyd (GL), PRS (Polski Rejestr Statków).

Siedziba firmy ANGA
Flagi ANGA

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Nasza oferta obejmuje następujące typy kontenerów:

Prowadzimy również dostępną na terenie województwa pomorskiego usługę wynajmu kontenerów, w szczególności na zaplecza budów, jako tymczasowe biura, punkty handlowe itp.

Jakie korzyści możemy Tobie zaoferować?

Oferujemy kompleksową obsługę klienta:

  • konsultacje techniczne
  • projektowanie kontenerów specjalistycznych wg określonych przez Odbiorcę wymogów; nasi konstruktorzy pracują w programie AutoCad
  • produkcję kontenerów z wykorzystaniem naszej najlepszej wiedzy i doświadczenia oraz zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami
  • kontrolę jakości wg obowiązujących w naszej firmie procedur ISO
  • organizację odbiorów przez towarzystwa klasyfikacyjne
  • terminową realizację zamówienia
  • organizację transportu kontenerów i ich rozładunku.

Dzięki naszym możliwościom możemy w profesjonalny sposób wyprodukować dowolny rodzaj kontenerów.

Siedziba handlowa firmy Anga kontenery