O firmie

Producent kontenerów z własnym działem projektowym

ANGA Sp. z o. o. to producent kontenerów, który działa na rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży różnego typu kontenerów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Posiadamy własny dział konstrukcyjny, który pozwala nam projektować kontenery zgodnie z wymaganiami Klienta.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych firm, jak i indywidualnych odbiorców. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wszelkich kontenerów odbiegających od powszechnie dostępnych standardów. Możemy wykonać kontenery w nietypowych wymiarach, z indywidualnie dobranym układem wyposażenia i kolorystyką.

Wykonujemy kontenery na podstawie własnych projektów lub na podstawie dokumentacji odbiorcy, a także według norm ISO, DIN oraz PN. Nasze produkty posiadają certyfikaty największych towarzystw klasyfikacyjnych DNV (Det Norske Veritas), Germanischer Lloyd (GL), PRS (Polski Rejestr Statków).

Anga - Kontenery
Flagi ANGA

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Nasza oferta obejmuje następujące typy kontenerów:

Prowadzimy również dostępną na terenie województwa pomorskiego usługę wynajmu kontenerów, w szczególności na zaplecza budów, jako tymczasowe biura, punkty handlowe itp.

Jakie korzyści możemy Tobie zaoferować?

Oferujemy kompleksową obsługę klienta:

  • konsultacje techniczne
  • projektowanie kontenerów specjalistycznych wg określonych przez Odbiorcę wymogów; nasi konstruktorzy pracują w programie AutoCad
  • produkcję kontenerów z wykorzystaniem naszej najlepszej wiedzy i doświadczenia oraz zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami
  • kontrolę jakości wg obowiązujących w naszej firmie procedur ISO
  • organizację odbiorów przez towarzystwa klasyfikacyjne
  • terminową realizację zamówienia
  • organizację transportu kontenerów i ich rozładunku.

Dzięki naszym możliwościom możemy w profesjonalny sposób wyprodukować dowolny rodzaj kontenerów.

Siedziba handlowa firmy Anga - kontenery