Wynajem kontenerów

 • Wynajem kontenerów biurowych
 • Wynajem kontenerów magazynowych
 • Wynajem kontenerów magazynowo-biurowych
 • Wynajem kontenerów handlowych

Kompleksowa oferta wynajmu kontenerów

Wynajem kontenerów to usługa, która pozwoli Państwu w szybki i łatwy sposób pozyskać mobilne pomieszczenia na zaplecze budowy, tymczasowe biuro, magazyn, czy pawilon handlowy. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy nowoczesną flotę kontenerów. W skład naszej usługi wchodzi również transport kontenerów, a także ich rozładunek.

kontenery wynajmowane na budowie

Wynajem kontenerów Gdańsk

Dostarczamy kontenery na wynajem na terenie całego województwa pomorskiego, a nasz plac składowy zlokalizowany jest w Gdańsku. Oferujemy atrakcyjne stawki transportu i szybki czas realizacji. W celu uzyskania wyceny transportu prosimy o kontakt z działem handlowym.

obszar-wynajmu-mapa

Jakie kontenery wynajmujemy?

Wynajem kontenerów biurowych 

Kontener biurowy to najczęściej wynajmowany przez naszych klientów rodzaj kontenera. Dzięki izolowanym ścianom i grzejnikom elektrycznym może być używany przez cały rok niezależnie od warunków pogodowych. Kontenery biurowe mogą pełnić rolę tymczasowego biura, sali konferencyjnej, zaplecza na budowie, czy na przykład garderoby.

kontener biurowy na wynajem

Kontenery socjalne

Wynajem kontenerów socjalnych warto rozważyć w sytuacji, kiedy potrzebujemy zapewnić dla naszych pracowników szatnię, stołówkę, czy miejsce odpoczynku. Podobnie jak w przypadku kontenerów biurowych ściany są izolowane, a kontenery wyposażone są w grzejniki. W ofercie posiadamy także wynajem kontenerów sanitarnych, które wyposażone są w kabiny wc, umywalki i prysznice.

wynajem kontenerow socjalnych

Wynajem kontenerów magazynowych

Wynajmujemy 20 stopowe kontenery morskie, które doskonale sprawdzają się w roli magazynów. Ładowność takiego kontenera to ponad 28 ton, a dostęp do wnętrza zapewniają duże dwuskrzydłowe wrota. Kontenery są odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą.

kontener magazynowy na wynajem

Wynajem kontenerów magazynowo-biurowych

Uniwersalny kontener zbudowany na bazie kontenera morskiego  stanowiący połączenie biura i magazynu. Wynajem kontenera tego typu na budowę jest szczególnie opłacalny, jeżeli przestrzeń na placu  jest ograniczona.

kontener magazynowo-biurowy na wynajem

Wynajem kontenerów handlowych

Oferujemy wynajem przeszklonych kontenerów handlowych, które idealnie nadają się jako tymczasowe biura sprzedaży, mobilne pawilony handlowe, czy przenośne sklepy.

kontener handlowy na wynajem

Ile kosztuje wypożyczenie kontenera?

Niewątpliwą zaletą wynajmu kontenerów jest atrakcyjna cena takiej usługi, która pozwala niewielkim kosztem w szybkim czasie zapewnić potrzebną dodatkową przestrzeń biurową, socjalną lub magazynową.

Wielkość stawki wynajmu kontenera zależy od okresu na jaki zostanie podpisana umowa. Im jest on dłuższy, tym atrakcyjniejsze miesięczne stawki możemy zaoferować. Do ceny wynajmu należy doliczyć koszt transportu kontenerów i ich rozładunku.

Szczegółowy cennik wynajmu kontenerów, a także wycenę transportu możecie Państwo uzyskać kontaktując się z naszym działem handlowym. Jesteśmy w stanie zaoferować wynajem nietypowych konfiguracji kontenerów. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę uwzględniającą również specjalne wymagania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do złożenia zapytania ofertowego poprzez formularz kontaktowy lub e-mail.

Na jak długo można wynająć kontener?

Umowę wynajmu kontenerów można podpisać na dowolny okres, jednak preferowany minimalny czas wynajmu kontenera to jeden miesiąc. Po zakończeniu okresu na który jest podpisana umowa, jeżeli nie zgłosicie Państwo chęci zakończenia wynajmu kontenerów umowa automatycznie przedłuży się na czas nieokreślony. Kontener będzie można wtedy oddać w dowolnym momencie z zachowaniem tygodniowego okresu wypowiedzenia.

 

Zasady wynajmu kontenerów ANGA

 • warunkiem skorzystania z naszej oferty wynajmu kontenerów jest podpisanie umowy najmu
 • formalności można załatwić zarówno w naszym oddziale w Gdańsku, jak i zdalnie za pomocą e-mail
 • kontenery wynajmujemy na podstawie miesięcznej stawki najmu
 • istnieje możliwość dowolnego przedłużenia okresu najmu, a w szczególnych przypadkach wynajmu krótszego niż 1 miesiąc
 • oferujemy wynajem dodatkowego wyposażenia jak np. stoły, krzesła, ławy, szafki BHP itp. Prosimy o kontakt z działem handlowym w celu ustalenia ceny i dostępności
 • organizujemy transport, a także rozładunek/załadunek wynajmowanych kontenerów
 • warunkiem dostawy kontenera jest zapewnienie odpowiedniego dojazdu dla samochodu typu HDS oraz przedłożenie niezbędnych zezwoleń w przypadku zakazu/ograniczenia wjazdu dla samochodów ciężarowych
 • po stronie najemcy leży przygotowanie odpowiedniego miejsca i posadowienia dla wynajmowanych kontenerów
 • warunkiem dostawy kontenerów jest dokonanie przedpłaty płatnej na podstawie faktury pro-forma
 • kolejne płatności uiszczane są na podstawie faktur VAT wystawianych na początku każdego miesiąca
 • najemca zobowiązuje się do terminowych płatności. Opóźnienia w płatnościach mogą skutkować wcześniejszym odbiorem kontenerów oraz zgłoszeniem przeterminowanych należności do Krajowego Rejestru Długów
 • na poczet zabezpieczenia ewentualnych uszkodzeń może zostać pobrana kaucja, która zwracana jest po zakończeniu najmu i uiszczeniu wszelkich płatności
 • przy pierwszym wynajmie prosimy o przedłożenie następujących dokumentów:

  Spółki jawne, z o. o. oraz spółki akcyjne:
  - aktualny odpis z rejestru przedsiębiorców

  Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą:
  - zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej

transport kontenerów na wynajem
transport kontenerów na wynajem