AKTUALNOŚCI

Kontener 20′ open side – przykład modyfikacji

Przedstawiamy Państwu projekt modyfikacji kontenera, który mieliśmy ostatnio przyjemność wykonywać dla jednego z naszych klientów. Bazą dla tego zadania był kontener 20' open-side  (inaczej kontener bocznodrzwiowy). Ten ciekawy i bardzo uniwersalny podtyp kontenera morskiego posiada specjalnie skonstruowane wrota kontenerowe umieszczone na jednej z bocznych ścian, które zapewniają pełen dostęp do wnętrza.

W kontenerze na życzenie klienta zostały wykonane liczne modyfikacje. Ściany oraz dach zaizolowano płytą warstwową, zamontowane zostały czerpnie powietrza oraz wydajny wentylator wyciągowy z ruchomą żaluzją. Oczywiście nie zabrakło instalacji elektrycznej z gniazdami i oświetleniem typu led. Całość uzupełniają drzwi personalne z dźwigniami antypanicznymi.

Kontener będzie pełnił funkcję specjalistycznego izolowanego magazynu.

Kontener 20' openside po modyfikacji

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem podobnego kontenera zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Zajmujemy się sprzedażą i modyfikacjami różnego rodzaju kontenerów morskich. Możemy wykonać wszelkie modyfikacje, jak na przykład zaizolowanie kontenera, wstawienie okien, drzwi, czy montaż stalowej podłogi. Montujemy czerpnie, przepusty, a także wyposażamy kontenery w instalacje elektryczne, klimatyzatory i inny wskazany przez klienta osprzęt. 

Więcej informacji na temat dostępnych rodzajów kontenerów morskich można znaleźć na https://www.anga.pl/oferta-sprzedazy/kontenery-morskie/