AKTUALNOŚCI

Kontenerowa portiernia

W dużych instytucjach i zakładach pracy, takich jak fabryki, centra logistyczno-magazynowe, czy hurtownie niezbędna jest kontrola osób wchodzących, jak i opuszczających teren przedsiębiorstwa. Pojawia się zatem potrzeba ustawienia niewielkiego obiektu dla pracowników ochrony zlokalizowanego zazwyczaj przy wjeździe do instytucji, w którym mogłaby odbywać się kontrola. W takiej wartowni stróż powinien mieć nie tylko dobrą widoczność na teren firmy i bramę wjazdową, ale także obiekt ten powinien zapewniać odpowiednie schronienie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i umożliwiać zaspokojenie podstawowych potrzeb socjalnych.

Jednym z elementów portierni może być także korytarz z zamontowaną bramką kontroli dostępu w formie np. bramki obrotowej lub kołowrotu uniemożliwiając przejście osób bez weryfikacji, a także pozwalając na zautomatyzowanie rejestracji czasu pracy zatrudnionych pracowników.

 

Pawilon kontenerowy - wartownia

Pawilon kontenerowy - wartownia

Poniżej przedstawiamy zdjęcia wyprodukowanych na zlecenie naszego klienta kontenerów pełniących funkcję takiej wartowni.

Kontenerowa wartownia
Kontenerowa wartownia widok od frontu
Kontenerowa wartownia

Zestaw składa się z dwóch kontenerów o powierzchni około 30 m2 tworzących pomieszczenie dla stróża oraz dodatkowego przeszklonego kontenera korytarzowego, bez ściany czołowej i tylnej, w którym zamontowano system kontroli wejścia.

Kontenery posiadają ściany wykonane z płyt warstwowych, które zostały dodatkowo obudowane stalowymi kasetonami. Tak powstała nowoczesna i bardzo estetyczna elewacja nawiązującą do pozostałych budynków produkcyjnych znajdujących się na terenie zakładu naszego klienta.

Kontener stróżówka z kołowrotem

Zdjęcie zestawu wykonane podczas montażu przed instalacją opcjonalnej elewacji ze stalowych kasetonów. Ściany kontenerów są wykonane z płyt warstwowych zapewniających odpowiednią izolację.

Kontenerowa wartownia przed montażem elewacji

Pomieszczenie dla stróża oprócz ogrzewania i klimatyzacji jest wyposażone także w toaletę oraz specjalną roletę wewnętrzną z ladą.

Kontenerowa portiernia - wnętrze
Kontenerowa portiernia - wnętrze

Rozkład pomieszczeń, wymiary oraz szczegóły poszczególnych widoków prezentują poniższe rysunki.

Kontenerowa portiernia - rysunek - rzut z góry
Kontenerowa portiernia - rysunek - widoki

Zapraszamy do obejrzenia pozostałych zdjęć w galerii poniżej. Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem wyceny podobnego kontenera zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji kontenerów jesteśmy w stanie dostarczyć obiekty spełniające nawet najbardziej nietypowe wymagania. Więcej przykładów kontenerów stróżówek można także znaleźć na naszej stronie https://www.anga.pl/oferta-sprzedazy/strozowki/