AKTUALNOŚCI

Kontenerowa szatnia sportowa

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej kolejnej realizacji projektu kontenerów socjalnych.

Tym razem dla jednego z naszych klientów dostarczyliśmy zestaw 5 kontenerów tworzących zaplecze dużego kompleksu sportowego. Układ wewnętrzny kontenerów został zaprojektowany w taki sposób żeby uzyskać oddzielne szatnie dla dwóch drużyn. Do każdej z szatni przynależy część sanitarna z prysznicami, umywalkami oraz toaletami.

Oczywiście wszystkie dostarczane przez nas kontenery posiadają odpowiednią izolację, są wyposażone w instalację elektryczną oraz ogrzewanie. Ciepła woda dostarczana jest z dużych bojlerów elektrycznych. Powierzchnie wewnętrzne są wykonane z łatwo zmywalnych materiałów, a na podłodze zamontowaliśmy przemysłową wykładzinę przystosowaną do intensywnego użytkowania.

Jako producent kontenerów możemy wyprodukować moduły o dowolnych wymiarach i łączyć je w większe zestawy o dowolnej konfiguracji.

szatnia sportowa z kontenerów

Na poniższym rysunku prezentujemy układ wewnętrzny kontenerów.

rozładunek kontenerów
szatnia kontenerowa
wnętrze - kontener sanitarny

Produkujemy kontenery zgodnie z potrzebami klienta. Jeżeli zainteresowała Państwa powyższa realizacja zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z działu handlowego, którzy doradzą w doborze projektu kontenera spełniającego Państwa wymagania. Przygotowanie indywidualnej oferty jest bezpłatne. Numery telefonów i adresy e-mail można znaleźć w zakładce kontakt.

Więcej przykładowych zestawów kontenerów socjalnych i szatniowych można znaleźć także na stronie: https://www.anga.pl/oferta-sprzedazy/kontenery-socjalne-szatniowe/