AKTUALNOŚCI

Kontenery biurowe połączone z budynkiem

Czasami okazuje się, że pomieszczenia, w której ulokowana jest dynamicznie rozwijająca się firma stają się niewystarczające i pojawia się potrzeba znalezienia w krótkim okresie dodatkowej przestrzeni. Kontenery biurowe mogą być idealnym rozwiązaniem takiego problemu. Obiekty z nich zbudowane mogą być dostarczone bardzo szybko, pełnić różnorodne funkcje, a także są znacznie tańsze od budynków zbudowanych w tradycyjny sposób. Wielokrotnie mieliśmy okazję dostarczać naszym klientom zestawy kontenerów, które stawały się dodatkowymi biurami, zapewniały nowe miejsce magazynowe lub powiększały zaplecze socjalne danej firmy.

Podobnie było w przypadku jednej z naszych ostatnich dostaw kontenerów biurowych, które będą służyć naszemu klientowi jako dodatkowe salki konferencyjne do przeprowadzania szkoleń.

Kontenery biurowe - salki szkoleniowe

Ten zestaw 8 kontenerów o całkowitej powierzchni około 100 m2 został dostawiony i połączony z istniejącym budynkiem firmy. Naszemu klientowi zależało na nowoczesnym wyglądzie kontenerów i mocnym przeszkleniu ścian. Zastosowano tutaj bardzo dobrą izolację z poliuretanu, a także materiały o wysokiej odporności ogniowej tak żeby spełnić określone przez projektantów wymagania.

sala w kontenerach
aneks kuchenny w kontenerze

Projektujemy i produkujemy kontenery biurowe pod zamówienie, które pełnią różnorodne funkcje, mogą mieć dowolne wymiary i być wyposażone zgodnie z Państwa potrzebami. Więcej informacji na temat możliwości i korzyści związanych z kontenerami biurowym można znaleźć na stronie - https://www.anga.pl/oferta-sprzedazy/zaplecze-biurowe/

Jeżeli szukają Państwo podobnego rozwiązania zapraszamy do złożenia zapytania poprzez nasz formularz kontaktowy, lub nasz adres e-mail anga@anga.pl