AKTUALNOŚCI

Kontenery – nasze najnowsze dostawy

Prezentujemy krótki opis wybranych kontenerów, który mieliśmy przyjemność dostarczyć w ostatnich tygodniach dla naszych klientów . Jeżeli zainteresuje Państwo jakikolwiek z przedstawionych poniżej kontenerów zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z naszego działu handlowego.

 

Kontenery dla PSZOK

W ostatnich latach w Polsce powstaje lub jest modernizowanych coraz więcej PSZOK-ów, czyli punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Bardzo często na wyposażeniu takich punktów znajdują się kontenery. Tak też było w przypadku poniższej dostawy, w ramach której wyprodukowaliśmy kontenery magazynowe do składowania materiałów niebezpiecznych oraz kontener socjalny dla pracowników obsługi.

Kontener socjalny to obiekt o typowych wymiarach 6 x 2,4 m, w którym oprócz pomieszczenia socjalnego znalazł się  kompletny węzeł sanitarny z prysznicem.

PSZOK - kontener socjalny
PSZOK - kontener węzeł sanitarny
PSZOK - kontener socjalny

Z kolei kontenery magazynowe do przechowywania niebezpiecznych materiałów zostały wyposażone w wannę wychwytową oraz podłogę z krat pomostowych, które można zdemontować, stałe żaluzje/czerpnie powietrza zapewniające odpowiednią wentylację oraz dużą dwuskrzydłową bramę.

PSZOK - kontener dla materiałów niebezpiecznych
PSZOK - podłoga z wanną wychwytową
PSZOK - podłoga z wanną wychwytową

Kontener techniczny

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz dział konstrukcyjny przygotowuje również projekty kontenerów specjalistycznych o nietypowych wymiarach i zastosowaniach. Poniżej przedstawiamy zdjęcia i rysunek dużego kontenera technicznego, w którym klient zabuduje specjalistyczną instalację wraz z dużymi zbiornikami. Kontener ten charakteryzuje się dość dużymi gabarytami - długość to 9 metrów, szerokość 3 metry, a wysokość wewnętrzna prawie 2,8 m.

Kontener techniczny - rzut
Kontener techniczny - widok z zewnątrz
Kontener techniczny - wnętrze

Przeróbki kontenerów morskich

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kontenerów morskich - nowych i używanych. Oprócz sprzedaży kontenerów zajmujemy się również przeróbkami i modyfikacjami takich kontenerów.

Kontener morski - stelaż pod klimatyzator
Kontener morski - stelaż pod klimatyzator
Kontener morski - izolowane wnętrze
Kontener morski - klimatyzatory

Wykonujemy następujące modyfikacje:

  • przemalowanie kontenera
  • zaizolowanie ścian
  • wstawienie drzwi, okien
  • montaż instalacji elektrycznej, klimatyzacji
  • modyfikacje podłogi - wanny wychwytowe, blacha na podłodze
  • przepusty, czerpnie i inne w zależności od wymagań klienta
Kontener morski 20
Kontener morski - wanna wychwytowa
Kontener morski - wanna wychwytowa

Kontenerowa szatnia sportowa

Produkowane przez nas kontenery znajdują zastosowanie jak zaplecza sportowe boisk. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność dostarczyć zestaw kontenerów szatniowych, które będą zapleczem obiektu sportowego.

Tym razem zamówienie obejmowało typowy układ kontenerów - dwie szatnie, każda z dedykowaną częścią sanitarną, mały magazynek, toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych oraz pomieszczenie dla trenerów / sędziów.

Zaplecze sportowe z kontenerów, szatnia sportowa - rzut
Szatnia sportowa z kontenerów
Szatnia sportowa z kontenerów
Szatnia sportowa z kontenerów - toaleta dla niepełnosprawnych
Szatnia sportowa z kontenerów

Na Państwa życzenie zaprojektujemy i wyprodukujemy dowolne kontenery biurowe lub techniczne pod różne zastosowania. Kontenery mogą mieć dowolne wymiary i być wyposażone zgodnie z Państwa potrzebami. Więcej informacji na temat możliwości i korzyści związanych z kontenerami biurowym można znaleźć na stronie - https://www.anga.pl/oferta/sprzedaz

Jeżeli szukają Państwo podobnego rozwiązania zapraszamy do złożenia zapytania poprzez nasz formularz kontaktowy, lub nasz adres e-mail anga@anga.pl