AKTUALNOŚCI

Kontenery techniczne w różnych konfiguracjach

Projektujemy i dostarczamy kontenery techniczne dla różnych zastosowań

Kontenery można wykorzystać w wielu projektach, jako obudowy dla wszelkiego rodzaju urządzeń technicznych, takich jak na przykład agregaty, urządzenia sterujące, czy serwerownie.

W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność dostarczyć kilka kontenerów, które posłużyły właśnie jako pomieszczenia dla specjalistycznego osprzętu. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tej realizacji.

Kontener techniczny z bramą dwuskrzydłową

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dopasować wymiary kontenerów do wielkości montowanych w środku urządzeń, montujemy w ścianach czerpnie, instalujemy przepusty, wykonujemy otwory w podłodze.

Jeżeli potrzebny jest wygodny dostęp do wnętrza kontenera możemy zamontować szerokie bramy o niestandardowych wymiarach. Oferujemy także kilka wariantów wykonania podłogi, różnego rodzaju materiały izolacyjne w tym także o podwyższonych parametrach akustycznych i wiele innych modyfikacji.

Jeżeli szukacie Państwo kontenera technicznego zapraszamy do zapoznania się ze stronami naszej witryny poświęconym kontenerom specjalistycznym: https://www.anga.pl/kategoria-sprzedazy/sprzedaz/specjalistyczne/

Zapraszamy do składania zapytań na nasz adres e-mail anga@anga.pl lub przez formularz kontaktowy.