AKTUALNOŚCI

Przedszkole kontenerowe

Kolejna zrealizowana przez nas dostawa kontenerów tym razem będzie miejscem zabawy i nauki dla najmłodszych. Kontenerowe przedszkole to kolejny już rodzaj obiektu zbudowanego z naszych modułów, które dzięki ich uniwersalności i dużym możliwościom konfiguracji mogą stać się pomieszczeniem pełniącym niemal dowolną funkcję.

Żeby spełnić wymagania dla tego typu obiektów wyprodukowaliśmy kontenery o nietypowych wymiarach uzyskując wysokość wewnętrzną wynoszącą 3 metry. W pomieszczeniach dla dzieci nie zabrakło dużych i bezpiecznych okien, a cały obiekt został wykonany z użyciem materiałów zapewniających izolacyjność nie gorszą niż w budynkach wykonanych w tradycyjnej technologii. Do dyspozycji dzieci i personelu zostało oddane zaplecze socjalne i sanitarne, w tym także toaleta przystosowana dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przedszkole z kontenerów
Kolorowe przedszkole kontenerowe
wnętrze jednej z sal kontenerowego przedszkola

Przedszkole z kontenerów - szczegóły wykonania

Cały zestaw składa się z 11 modułów, a wewnętrzna przestrzeń podzielona jest na 3 sale dla dzieci oraz pomieszczenia sanitarne i pomocnicze. Kontenery zawsze dostarczamy kompletnie wyposażone i gotowe do użytkowania nie mogło więc zabraknąć wewnętrznego oświetlenia ledowego dostosowanego mocą do potrzeb tego typu obiektów, ogrzewania elektrycznego i zapewniających ciepłą wodę użytkową nowoczesnych ogrzewaczy wody.

Jak już wcześniej zostało powiedziane kontenery spełniają wymagane prawem budowlanym normy izolacyjności dzięki ścianom z izolacją z poliuretanu. Na życzenie klienta zestaw kontenerów zyskał wesołą i przyjazną dla dzieci kolorystykę. W ramach naszej dostawy zorganizowaliśmy transport kontenerów do Klienta i zapewniliśmy ich rozładunek, a także montaż.

Poniżej zamieszczamy uproszczony rysunek pokazujący układ wewnętrzny tego zestawu.

Układ wewnętrzny przedszkola kontenerowego

Korzystając z naszego ponad 30 letniego doświadczenia możemy zaprojektować i wyprodukować dowolny rodzaj kontenerów. Jeśli są Państwo zainteresowani przedszkolem z kontenerów lub obiektem pełniącym inną funkcję zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym telefonicznie lub poprzez e-mail. Więcej informacji na temat rodzajów produkowanych przez nas kontenerów można znaleźć w dziale dotyczącym sprzedaży kontenerów naszej strony internetowej.