AKTUALNOŚCI

Stróżówka z nowoczesną i atrakcyjną elewacją

Na bazie naszego standardowego kontenera stróżówki stworzyliśmy nowy rodzaj obiektu, który dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagany jest atrakcyjny wygląd i nawiązanie do istniejącej architektury.

Nasza nowa stróżówka wyróżnia się dodatkową elewacją zbudowaną z płyt kompozytowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu elementy konstrukcyjne kontenera, takie jak na przykład rama, są schowane pod płytami, a kontener zyskuje nowoczesny wygląd.

Płyta kompozytowa zbudowana jest z dwóch zewnętrznych warstw aluminium o grubości 0,5 mm, pomiędzy którymi znajduje się warstwa wypełniająca nadająca całości sztywność. Zewnętrzna strona pokryta jest lakierem PVDF, który charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, różnicę temperatur, czy zabrudzenia.

Płyty kompozytowe dostępne są w różnej kolorystyce, można więc łatwo dopasować je do danego projektu lub istniejących budynków. Możliwość zaprojektowania dowolnego rozmiaru płyt, a także ich montaż bez widocznych elementów mocujących sprawia, że elewacja kompozytowa stanowi sama w sobie dekorację obiektu.

Stróżówka elewacja

Oprócz ozdobnej elewacji prezentowany kontener posiada wszystkie zalety naszych wyrobów:

  • dowolny wymiar kontenera
  • dowolnej ilości i wielkości okna w tym także z częścią podawczą
  • drzwi stalowe lub z przeszkleniem
  • izolacja o parametrach dopasowanych do potrzeb klienta
  • wyposażenie w aneks sanitarny i/lub kuchenny
  • instalacja elektryczna, ogrzewanie, klimatyzacja.

Więcej przykładowych projektów stróżówek można znaleźć na dedykowanej temu produktowi stronie: https://www.anga.pl/oferta-sprzedazy/strozowki/