AKTUALNOŚCI

Świetlica kontenerowa

W końcu października na zlecenie Gminy Żukowo ANGA wyprodukowała i dostarczyła do miejscowości Czaple świetlicę kontenerową. Będzie ona służyła sołectwu, a także mieszkańcom jako miejsce zebrań, spotkań, ale również jako ogólnodostępna sala, w której będą mogły się odbywać na przykład zajęcia fitness.

Produkowane przez naszą firmę kontenery mogą być wykorzystane w wielu różnorodnych projektach, a świetlica z kontenerów to jedno z takich zastosowań. Na korzyść takiego rozwiązania na pewno przemawia bardzo szybki czas realizacji - obiekt był gotowy do użytku w ciągu około 8 tygodni od momentu podpisania umowy, a także kilkukrotnie niższa cena świetlicy z kontenerów w porównaniu z budynkiem realizowanym w tradycyjny sposób.

Świetlica kontenerowa w miejscowości Czaple

Świetlica z kontenerów - szczegóły wykonania

Dostarczony obiekt ma powierzchnię około 87 metrów kwadratowych i składa się z dużej sali, w której zmieści się kilkadziesiąt osób oraz małego zaplecza sanitarnego. Dodatkowo na wyposażeniu znalazło się również urządzenie wielofunkcyjne zawierające lodówkę, zlewozmywak oraz mini kuchenkę.

Oczywiście kontenery posiadają odpowiednią izolację oraz ogrzewanie elektryczne, które zapewniają komfortowe użytkowanie niezależnie od warunków pogodowych, a dzięki wysokiemu współczynnikowi izolacyjności ścian, dachu i podłogi obiekt ten jest tak samo energooszczędny jak zwykły budynek. Dzięki nowoczesnej kolorystyce - srebrna elewacja w połączeniu z grafitowymi wykończeniami obiekt prezentuje się elegancko i nowocześnie.

układ świetlicy kontenerowej

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych podobnymi projektami jak świetlica kontenerowa. Nasz dział handlowy jest w stanie przygotować dla Państwa ofertę nie tylko na przedstawiony wyżej układ kontenerów, ale również na dowolną modyfikację lub zupełnie nowy układ kontenerów zgodny z Państwa potrzebami.