AKTUALNOŚCI

Wynajmij kontener handlowy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu kontenerów handlowych.

Jeżeli szukasz obiektu, który można w łatwy sposób zaaranżować na mały sklep, mobilny punkt sprzedaży, czy biuro handlowe w bieżącej ofercie posiadamy kontenery handlowe, które wynajmiesz szybko i w konkurencyjnej cenie.

Kontenery handlowe dowieziemy w dowolne miejsce w obrębie województwa pomorskiego, a usługa transportu obejmuje również rozładunek kontenera we wskazane miejsce. Wynajem kontenera jest szybki i prosty – wystarczy skontaktować się z naszym działem handlowym i podpisać z nami umowę najmu. Z reguły już na następny dzień roboczy możemy dostarczyć kontener na podany adres.

kontener handlowy na wynajem na samochodzie

Nasze kontenery handlowe na wynajem wyposażone są w duże witryny na całym długim boku kontenera. Wymiary wraz dokładnym opisem oraz przykładowe zdjęcia można znaleźć tutaj.

Jeżeli szukają Państwo kontenera w innej konfiguracji lub dostawa kontenera ma być na terenie Polski, poza województwem pomorskim zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kontenerów na sprzedaż. Z przyjemnością przygotujemy niezobowiązujący projekt kontenera handlowego dopasowanego do Państwa potrzeb.

Więcej informacji znajdziecie Państwo również pod poniższymi linkami:

kontener handlowy