Wynajem kontenerów - ANGA

Wynajem kontenerów

 • Wynajem kontenerów
 • Wynajem kontenerów biurowych
 • Wynajem kontenerów magazynowych
 • Wynajem kontenerów magazynowo-biurowych
 • Wynajem kontenerów handlowych

Zapraszamy do skorzystania z usługi wynajmu kontenerów, którą oferujemy naszym klientom w województwie pomorskim. W naszej wypożyczalni posiadamy kilkaset nowoczesnych kontenerów różnego typu, które znajdą zastosowanie na przykład jako zaplecza budowy, pawilony handlowe, tymczasowe biura, zaplecza targów, koncertów, imprez masowych, magazyny itp.

Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą transport z rozładunkiem samochodem typu HDS oraz prostą i korzystną dla klienta formę umowy najmu.

kontenery wynajmowane na budowie

Jakie kontenery wynajmujemy?

Proponujemy wynajem następujących rodzajów kontenerów:

Ile kosztuje wypożyczenie kontenera?

Cena wynajmu kontenera zależy od okresu na jaki zostanie podpisana umowa. Im dłuższy czas wynajmu tym atrakcyjniejsze miesięczne stawki możemy zaproponować. Do ceny wynajmu należy doliczyć koszt transportu kontenerów i ich rozładunku. Szczegółowy cennik wynajmu kontenerów oraz transportu możecie Państwo uzyskać poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailem z naszym działem handlowym.

Jeżeli interesuje Państwa wynajem nietypowych konfiguracji kontenerów prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania ofertowego przez e-mail. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę uwzględniającą również specjalne wymagania.

 

Na jak długo można wynająć kontener?

Umowę wynajmu kontenerów można podpisać na dowolny okres, jednak preferowany minimalny czas wynajmu kontenera to jeden miesiąc. Po zakończeniu okresu na który jest podpisana umowa, jeżeli nie zgłosicie Państwo chęci zakończenia wynajmu kontenerów umowa automatycznie przedłuży się na czas nieokreślony. Kontener będzie można wtedy oddać w dowolnym momencie z zachowaniem tygodniowego okresu wypowiedzenia.

 

Zasady i warunki wynajmu kontenerów

 1. Dokumentem określającym szczegółowe warunki najmu oraz obowiązki wynajmującego i najemcy jest umowa najmu kontenerów, która powinna zostać podpisana przed dostawą kontenerów.
 2. Kontenery wynajmowane są na podstawie miesięcznej stawki najmu.
 3. Istnieje możliwość dowolnego przedłużenia okresu najmu, a w szczególnych przypadkach wynajmu krótszego niż 1 miesiąc.
 4. Kontenery mogą być wyposażone dodatkowo w np. stoły, krzesła, ławy, szafki BHP itp. Prosimy o kontakt z działem handlowym w celu ustalenia stawek oraz dostępności.
 5. Organizujemy transport, a także rozładunek/załadunek wynajmowanych kontenerów.
 6. Warunkiem dostawy kontenera jest zapewnienie odpowiedniego dojazdu dla samochodu typu HDS oraz przedłożenie niezbędnych zezwoleń w przypadku zakazu/ograniczenia wjazdu dla samochodów ciężarowych.
 7. Po stronie najemcy leży przygotowanie odpowiedniego posadowienia pod wynajmowane kontenery.
 8. Warunkiem dostawy kontenerów jest dokonanie przedpłaty płatnej na podstawie faktury pro-forma.
 9. Kolejne płatności uiszczane są na podstawie faktur VAT wystawianych na początku każdego miesiąca.
 10. Najemca zobowiązuje się do terminowych płatności. Opóźnienia w płatnościach mogą skutkować wcześniejszym odbiorem kontenerów oraz zgłoszeniem przeterminowanych należności do Krajowego Rejestru Długów.
 11. Na poczet zabezpieczenia ewentualnych uszkodzeń może zostać pobrana kaucja, która zwracana jest po zakończeniu najmu i uiszczeniu wszelkich płatności.
 12. Przy pierwszym najmie wymagane jest przedłożenie następujących dokumentów:

  Spółki jawne, z o. o. oraz spółki akcyjne:
  - aktualny odpis z rejestru przedsiębiorców

  Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą:
  - dowód osobisty
  - zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej.

załadunek kontenera

Zapraszamy także do zapoznania się ze stroną "dodatkowe informacje dla Klientów", na której znajdują się informacje dotyczące przygotowania posadowienia pod kontenery, transportu oraz przyłączenia mediów.