AKTUALNOŚCI

Wynajem kontenerów – targi TRAKO 2019

Wynajem kontenerów na budowę to usługa, którą świadczymy niemal od początku naszej działalności. Jednak kontenery mogą być przydatne nie tylko jako zaplecze budowy, lecz również w wynajmie krótkookresowym podczas wszelkiego rodzaju targów imprez, czy koncertów.

We wrześniu nasze kontenery biurowe, handlowe oraz magazynowe zostały wynajęte przez wystawców na odbywających się w Gdańsku na terenie AmberExpo targach TRAKO 2019.

wynajęty kontener handlowy na targach
targi trako kontener handlowy
nowoczesny tramwaj na targach

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. W tym roku do Gdańska zawitało ponad 700 wystawców z 30 krajów na całym świecie. Na ekspozycji plenerowej można było podziwiać nowe tramwaje, lokomotywy i wagony takich firm jak PKP Intercity, Pesa, Bombardier, Newag czy PKP Cargo, różnorodne specjalistyczne maszyny i pojazdy, a nawet zabytkowy wagon Carl Weyer. Właśnie na ekspozycji plenerowej kontenery ANGA służyły jako pomieszczenia wspierające wystawców. Pełną gamę oferowanych przez nas kontenerów na wynajem znajdziesz na stronie: https://www.anga.pl/oferta-wynajmu/wynajem-kontenerow/

targi trako kontener handlowy
zabytkowy wagon targi trako