Kontenery magazynowe

  • Kontenery magazynowe
  • Kontenery morskie
  • Kontenery typu KM
  • Magazynowo-biurowe
  • Kontenery magazynowe z wanną wychwytową

Kontenery magazynowe służą do bezpiecznego przechowywania oraz przewożenia różnego rodzaju towarów, materiałów budowlanych, narzędzi, sprzętu itp. Doskonale sprawdzą się na placach budowy, mogą posłużyć zarówno firmom jak i indywidualnym klientom jako różnego rodzaju zaplecza magazynowe, a po przeróbkach stanowią również doskonałą podstawę do bardziej specjalistycznych projektów. Występują w różnych wymiarach i konfiguracjach.

W sprzedaży posiadamy następujące rodzaje kontenerów magazynowych:

Dane techniczne kontenerów magazynowych

Podstawą budowy każdego kontenera magazynowego jest rama kontenerowa, która zazwyczaj wyposażona jest w służące do podnoszenia i zabezpieczenia podczas transportu naroża kontenerowe. Ściany kontenerów magazynowych zbudowane są z grubszej blachy trapezowej spawanej po całym obwodzie do ramy kontenera. Dzięki temu kontenery tego typu są dużo bardziej odporne na częste przeładunki oraz przewożenie różnymi środkami transportu.

Kontenery magazynowe w przeciwieństwie do biurowych standardowo nie posiadają izolacji, jednak możliwa jest ich przeróbka zgodnie z potrzebami zamawiającego. Możliwy jest montaż izolacji, instalacji elektrycznej, czy przepustów lub czerpni. Kontenery magazynowe częstą stanowią podstawę dla bardziej zaawansowanych kontenerów specjalistycznych.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych rodzajów kontenerów można znaleźć na dedykowanych im stronach naszego serwisu.

Wynajem kontenerów magazynowych

Oferujemy możliwość wynajmu kontenerów z przeznaczeniem na cele magazynowe. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty w dziale wynajem.

Galeria