Kontenery magazynowe - ANGA

Kontenery magazynowe

  • Kontenery magazynowe
  • Kontenery morskie
  • Kontenery typu KM
  • Magazynowo-biurowe
  • Kontenery magazynowe z wanną wychwytową

Kontenery magazynowe służą do przechowywania oraz przewożenia różnego rodzaju towarów, narzędzi, materiałów budowlanych itp. Występują w różnych wymiarach i konfiguracjach. 

W sprzedaży posiadamy następujące rodzaje kontenerów magazynowych:

Dane techniczne kontenerów magazynowych

Kontenery magazynowe w porównaniu z kontenerami biurowymi zbudowane są z grubszej blachy spawanej po całym obwodzie do ramy kontenera. Dzięki temu są one dużo bardziej odporne na częste przeładunki oraz przewożenie różnymi środkami transportu.

W większości przypadków kontenery te nie posiadają izolacji, jednak możliwa jest również przeróbka kontenera zgodnie z oczekiwaniami klienta i dołożenie izolacji, instalacji elektrycznej, czy przepustów lub czerpni. Kontenery magazynowe częstą stanowią podstawę dla bardziej zaawansowanych kontenerów specjalistycznych.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych rodzajów kontenerów można znaleźć na dedykowanych im stronach naszego serwisu.

Wynajem kontenerów

Oferujemy możliwość wynajmu kontenerów z przeznaczeniem na cele magazynowe. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty w dziale wynajem.

Galeria