Kontener socjalny - zaplecze szatniowe - ANGA

Kontener socjalny – zaplecze szatniowe

 • Kontenery biurowe
 • Kontenery handlowe
 • Kontenery mieszkalne
 • Zaplecze biurowe
 • Kontener socjalny – zaplecze szatniowe
 • Kontenery sanitarne
 • Stróżówki

Wypróbuj oferowane przez naszą firmę kontenery socjalne, z których w łatwy sposób stworzysz dopasowane do potrzeb Twoich pracowników zaplecze szatniowo-sanitarne. 

Kontenerowe zaplecze szatniowe oprócz tego, że może być dostarczone w ciągu zaledwie kilku tygodni, posiada również inne charakterystyczne dla kontenerów zalety, takie jak:

 • możliwość dowolnej konfiguracji
 • możliwość późniejszej rozbudowy
 • możliwość łatwego przeniesienia w inne miejsce
 • nieporównywalnie niższy koszt inwestycji w stosunku do tradycyjnego budownictwa.

Zaplecze szatniowe może być wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia sanitarne, a układ pomieszczeń może uwzględniać różne potrzeby, np. występowanie szatni brudnej/czystej lub damskiej/męskiej.

Kontenery socjalne są oczywiście zaprojektowane do użytku zewnętrznego, możliwe są jednak również dostawy wewnątrz dużych hal produkcyjnych, czy logistycznych.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania dodatkowych informacji.

kontener socjalny - zaplecze szatniowe

Przykładowy projekt kontenerowego zaplecza szatniowego

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym projektem zaplecza szatniowego o powierzchni około 60 m2. Zaplecze składa się z 4 kontenerów socjalnych, w których znajdują się następujące pomieszczenia:

 • kuchnia/jadalnia ze zlewem
 • szatnia
 • pomieszczenie sanitarne wyposażone w 3 kabiny prysznicowe, 3 umywalki, wc

Ściany zestawu wykonane są z płyty warstwowej, która jest odporna na wilgoć i łatwo ją utrzymać w czystości. Na podłodze znalazła się trwała wykładzina PCV przeznaczona do intensywnie użytkowanych pomieszczeń przemysłowych. Na specjalne życzenie kontenery możemy również wyposażyć w proste meble oraz szafki BHP.

Szczegółowe informacje i wymiary można znaleźć w znajdującym się w sekcji pliki do pobrania, w dolnej części strony rysunku w formacie pdf.

rzut kontenerowego zaplecza socjalnego
zaplecze kontenerów szatniowych

Dane techniczne

ikona wymiar

Wymiary zewnętrzne

Najczęściej stosowany jest standardowy wymiar pojedynczego modułu, który wynosi 6 x 2,4m (długość x szerokość). Jeżeli jest taka potrzeba wymiar ten możemy powiększyć maksymalnie do 8 x 3 m.
Powierzchnie powyżej 8 x 3 m uzyskuje się poprzez łączenie pojedynczych modułów w zestawy, dzięki czemu maksymalna powierzchnia kontenerowego zaplecza szatniowego jest niemal nieograniczona.

ikona ściany

Budowa ścian

W kontenerze socjalnym ze względu odporność na zabrudzenia i wilgoć najlepiej sprawdzą się ściany zbudowane z płyty warstwowej. Wewnętrzna strona płyty warstwowej to gładka ocynkowana blacha, którą jest łatwo zmywalna i dlatego też łatwo utrzymać ją w czystości.

ikona izolacja

Izolacja

W kontenerach socjalnych jako izolację najczęściej proponujemy styropian, który występuje w następujących grubościach: 75, 100 lub 150 mm. Możliwe jest również zastosowanie posiadającego jeszcze lepsze parametry izolacyjności poliuretanu.
Podłoga oraz dach posiadają izolację o grubości odpowiednio 120 oraz 130 mm.

ikona podłoga

Podłoga / wykładzina

W kontenerach socjalnych stosujemy wysokiej jakości wykładzinę przemysłową klasy 34/43. Jest ona ułożona na płycie OSB, a w pomieszczeniach narażonych na kontakt z wodą jak kabiny prysznicowe czy umywalnie na całkowicie wodoodpornej płycie wiórowo-cementowej.

ikona

Możliwe dodatkowe wyposażenie

Możliwość dowolnej konfiguracji kontenerów i wyposażenia ich min. w wyposażenie sanitarne, aneks kuchenny, proste meble, szafki BHP itp.

ikona elektryka

Wyposażenie elektryczne

Instalacja elektryczna, oświetlenie, grzejniki elektryczne, elektryczny ogrzewacz wody (bojler).

Galeria

Pliki do pobrania

Szatnia z czterech kontenerów socjalnych KP100 278.23 KB
2017-11-14